logo
Ајде На Одмор

Vila Best

Албанија , Ксамил

Опис на објект


Вила Бест се наоѓа на идеално место во Ксамил за одмор во пријатна и мирна атмосфера, на само 300 метри од плажи.

Располага со 2-креветни, 3-креветни и 4-креветни студија, но иста така и 4-креветни апартмани.
Содржини: опремена кујна, бања, телевизор, клима, Wi-Fi интернет и тераса.

Содржини на објект

Wi-Fi интернет
Wi-Fi интернет
Клима уред
Клима уред
Содржини за деца
Содржини за деца

Опис на Аранжман


Цените се изразени во евра во денарска противвредност: 1€ = 62 денари.

Во цената е вклучено:
- 7 ноќевања
- Деца до 2 години дозволено да спие со родител на еден кревет
- Клима

Во цената не е вклучено:
- Патничко осигурување
- Автобуски превоз

Превоз:
- За возрасни - 50€ по лице
- За деца - 40€ по лице

- Доколку имате барање за седиште истото се доплаќа - 15€.
- Се патува преку ГП Ќафасан, а може и со лична карта.

Градови на поаѓање:
- Скопје (Хотел Вип) - 23:00 часот
- Тетово (Веро) - 00:00 часот
- Гостивар (Бунар Петрол) - 00:30 часот
- Кичево (Power Petrol) - 01:30 часот
- Струга (Бесијани) - 02:00 часот

Трансфери со доплата - 10€:
- Куманово (Макпетрол) - 21:30 часот
- Штип (Пошта) - 21:30 часот
- Велес (Макпетрол) - 21:30 часот
- Градско - 21:30 часот

Градови на враќање:
- Ксамил - 12:00 часот
- Саранда - 12:30 часот

Напомена:
- Дете до 2 години дозволено да спие со родител на едно легло.
- За дополнително стандардно легло во 2-креветен, 3-креветен и 4-креветен апартман се доплаќа 20% од вкупната сумата.
- За уплатени два споени аранжмана (7+7 ноќевања) одобруваме 10% попуст на дополнителна смена.
- Собите се преземаат во 14:00 часот, а се напуштаат во 08:00 часот по локално време.
- Сместување може да користат само број на лица за кои има извршено уплата.
- Гостите се должни да се грижат за хигиената и ентериерот на собите.
- Сите евентуални штети настанати за време на престојот се на товар на гостинот.
прикажи повеќе

Сместување - заминување

Sat 25, May - Sat 22, Jun

Гости

2 возрасни - 0 деца - 0 бебиња
Возрасни
2
Деца
Год 2 - 15
0
Бебиња
Год 0 - 1.99
0

Достапни простории

Нема достапни простории за вашето пребарување.

Ве молиме повторно пребарајте со промена на временскиот период.