logo
Ајде На Одмор

Вила Стефи

Албанија , Ксамил

Опис на објект

Вила Стефи се наоѓа на 80 метри од плажата Bela Vista и на 100 метри од центарот на Kсамил.
Располага со студија и апартмани опремени со кујна, клима (вклучена во цената), посебни тоалети и балкони.

Содржини на објект

Wi-Fi интернет
Wi-Fi интернет
Клима уред
Клима уред

Опис на Аранжман


Цената се однесува за наем на соба/апартман за 7 ноќевања.
Цените се изразени во евра во денарска противвредност: 1€ = 62 денари.

Цени за превоз:
- За возрасно лице - 50€
- За деца 2-10 години - 40€

- За трансфер од Штип, Велес, Куманово, Градско - се доплаќа 10€ по лице.

Време на тргнување:
- Неготино (бензинска пумпа Макпетрол) - 21:00 часот
- Велес (бензинска пумпа Макпетрол) - 22:00 часот
- Куманово (бензинска пумпа Макпетрол) - 22:00 часот
- Штип (нова пошта) - 21:30 часот
- Скопје (хотел Вип - паркинг) - 23:00 часот
- Тетово (Веро) - 00:00 часот
- Гостивар (бензинска пумпа Бунар Петрол - автопат) - 00:30 часот
- Кичево (бензиска пумпа Power petrol) - 01:30 часот
- Струга (бензиска пумпа Бесјани - Подмоље) - 2:30 часот

Поаѓање:
- Поаѓање од Ксамил во 12:00 часот
- Поаѓање од Саранда во 12:30 часот

- Поаѓањето е еден ден пред наведените датуми.

Селекција на седишта во автобус:
- Патниците се сместуваат според временска линија на уплата!
- Доколку имате барања за седиште, истото се доплаќа 15€ за во двата правци.

Напомена:
- Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 09:00 часот.
- Хигиената во апартманот за време на престојот ја одржуваат самите гости.
- По завршување на вашето летување должни сте да го оставите студиото/апартманот во чиста состојба. Во случај на причинета штета за време на престојот корисникот ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.
- Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на климата сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот додека сте надвор од собата.
- Јачината на сигналот на интернет зависи исклучиво од давателот на услугата.
- Строго се забранува сместување на повеќе лица во студио од предвиденото (во согласност со број на кревети).
прикажи повеќе

Сместување - заминување

Sat 25, May - Sat 22, Jun

Гости

2 возрасни - 0 деца - 0 бебиња
Возрасни
2
Деца
Год 2 - 15
0
Бебиња
Год 0 - 1.99
0

Достапни простории

Нема достапни простории за вашето пребарување.

Ве молиме повторно пребарајте со промена на временскиот период.